Lyžování v Les Deux Alpes

O kurzu

Termín: 15. 3. – 24. 3. 2013

O středisku Les Deux Alpes

Středisko se rozkládá se v jižní části kraje zvané Dauphine – Isére cca 70 km od Grenoblu a je ještě součástí Severních Alp. Nadmořská výška oblasti: 1 600 – 3 600 m.n.m. / Nadmořská výška ubytování: 1 650 m.n.m. Počet vleků a lanovek: 53, Běžecké tratě: 25 km.

 

Celá oblast nabízí 225 km sjezdových tratí pro všechny kategorie lyžařů v rozmanitém vysokohorském prostředí. Také vedlejší oblast La Grave (1450 – 3550 m.n.m.) se pyšní volnými terény a bezkonkurenčním převýšením 2150 m. Sjezd tohoto volného terénu je pro každého lyžaře nezapomenutelným zážitkem, je ovšem jen pro skutečně zdatné lyžaře.
Pro snowboardisty je zde připraven jeden z nejhezčích snowparků s U-rampou, boardercross či half-pipe, který se rozprostírá na La Toura ve výšce 2600 m.n.m., kde si mohou snowboardisté splnit snad veškeré své sny.

Odkaz na snowpark: http://www.les2alpes.com/snowpark-park-2-alps.htmlNeobvyklá freestylová zóna Slide nejen pro snowboardisty, ale i pro lyžaře, zahrnuje kaňony, průrvy, římsy, vodopády a další atrakce.

Cena zájezdu: 8 800 Kč

V ceně je zahrnuta:
doprava autobusem (video, kávovar, lednice), bus má lůžkovou úpravu,v noci se tedy jede vleže (!), ubytování sedm nocí v apartmánech v rezidenci Flocon d´Orr/Du Soleil (bude upřesněno), šestidenní permanentku pro celou oblast (foto není nutné) na celou oblast 225 km, povlečení, poplatky za vodu a elektřinu, vysokohorský poplatek. Ubytování je prostorné, pěkné apartmány pro pět/šest osob.

Cena nezahrnuje:
stravu, průběžný a závěrečný úklid, toaletní potřeby, mycí prostředky, cestovní pojištění. Příplatky: 7. den lyžování + 550 Kč / osoba.

  

Proč zvolit Les 2 Alpes?

  • freestylová zóna tzv. „ SLIDE“ o rozloze 200 ha pro vyznavače volných terénů (kaňony, průrvy, římsy, vodopády atd.)
  • letní snowpark na ledovci ve výšce 3200 m.n.m. (half-pipe, boardercross, axe-pipe, slopestyle atd.)
  • možnost návštěvy atraktivní ledovcové jeskyně s nádhernými ledovými sochami
  • 225 km pečlivě upravovaných sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti a oblast La Grave
  • v ceně 6-ti denního skipasu mohou klienti využít neobvykle rozsáhlou nabídku, která zahrnuje večerní lyžování, vyhřívaný venkovní bazén, kluziště a též možnost lyžovat jeden den ve středisku Alpe d´Huez (jednodenní skipas je v ceně týdenního skipasu, nepřiplácí se nic, jen příplatek za dopravu busem do Alpe d´Huez cca 150-200 Kč dle počtu zájemců).

Fotogalerie