Lyžování v Les Sybelles - St. Sorlin

O kurzu

Pozor, je nyní změna termínu a ceny: jede se poslední týden v březnu a cena ještě o 300 Kč klesla! 

Termín: 23.3. – 1.4. 2018

Rozsáhlá lyžařská oblast Les Sybelles je čtvrtou největší lyžařskou oblastí ve Francii. Vznikla nedávno propojením samostatných lyžařských středisek – Saint Sorlin d’Arves, Saint Jean D’Arves, Le Corbier, La Toussuire. Střediska jsou charakteristická především každoroční modernizací lanovek. Nyní je zde 73 kabinových lanovek, 27 sedačkových lanovek a 46 vleků.

Celá oblast nabízí celkem 310 km sjezdovek všech obtížností (4/57/43). Množství velmi širokých červených sjezdovek je atraktivní pro delší carvingové oblouky. Pro snowboardisty jsou tu dva snowparky a velká U rampa. Jsou zde také kvalitní běžecké tratě (25 km).

Ubytování:

v krásné residenci Saint Sorlin d’Arves – Les Fermes de Saint Sorlin, samozřejmostí je též volný vstup do bazénu, který je v ceně zájezdu.

Bydlí se v prostorných čtyř, pěti a šestilůžkových apartmánech (a jeden 12 lůžkový).

Vybavení apartmánů

Apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout – vařič, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, myčka nádobí. 

Každý apartmán má obývací místnost s TV (za poplatek 35€ / týden), oddělené ložnice nebo výklenky na spaní, koupelnu nebo sprchu s WC a balkon nebo terasu.

Apartmán 4 (26 – 28 m²) – obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s dvoulůžkem nebo 2 lůžky

Apartmán 5 (29 – 31 m²) – obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s dvoulůžkem nebo 2 lůžky, 5. lůžko v obývacím pokoji nebo v ložnici

Apartmán 6 (30 – 35 m²) – obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s dvoulůžkem nebo 2 lůžky, kabina s palandou

 

Apartmán 12  (cca 84m ²) = mezonetový apartmán má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, balkon, kuchyň s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Nabízí 3x ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými postelemi, 2x výklenek z čehož jeden má 2 samostatná lůžka a druhý má palandu, 1x ložnice/výklenek s palandou. 3 koupelny, 3 WC (z toho 1 oddělené).

Residence se nachází u sjezdovky. Zdarma Wi-Fi je na recepci.

K dispozici je kromě krytého bazénu (15m x 7m) také zdarma i vířivka a sauna. 

Doprava:

tam a zpět je sedátkovým autobusem. Po cestě možnost koupě nápojů, sledování filmů.

Cena: 8250 Kč

V tomto termínu a pro toto rozsáhlé středisko je cena naprosto bezkonkurenční!

Cena je včetně pobytové taxy, tedy za dopravu busem, za ubytování, v ceně je dále i povlečení, 6 denní skipas. Kauce se neplatí, vše za vás vyřizuje CK.

Příplatek 7. den lyžování = 500 Kč

Odjezd je v sobotu až k večeru, můžete tedy využít celý sedmý lyžovací den. 

Pokud nevyužijete apartmán naplno, ale bylo by vás méně než plný počet, cena se mírně navyšuje:

4/3=8950 Kč/os.    5/4=8700 Kč/os.  6/5=8600 Kč/os.     8/7=8550 Kč/os.  10/9=8400 Kč/os.   12/11=8400 Kč/os.

Středisko je vyzkoušené, již jsme tam byli v lednu v roce 2011, studentům se tam líbilo (viz Očima studentů). Ovšem tehdy jsme bydlei v JINÉM MÍSTĚ!! Ubytování tehdy bylo ve velkých panelových domech v Le Corbieru, zatímco nyní budeme v chaletech v St. Sorlinu!! Tak jen pro vysvětlení, abyste si to nespojovali s popisem bydlení z textu „Očiima studentů“.